KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.12.2018

Děti si v Přerově mohou užívat historický kolotoč, živý betlém i Ježíškovu dílnu

PŘEROV

Celý prosinec si můžete užívat vánoční atmosféry na náměstí T. G. Masaryka v Přerově. Každý den je tady navíc připravený zajímavý program. Na Horním náměstí se zase koná jarmark v historickém stylu.

Historický kolotoč, živý betlém i Ježíškova dílna. To všechno je letos připraveno pro děti na vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka v Přerově. Dospělí tady mohou ve stáncích nakoupit sladké i slané pamlsky, dárky, vánoční dekorace, nápoje a spoustu dalších věcí.

Na Horním náměstí můžete navštěvovat jarmark, který se koná v historickém stylu.

Téměř každý den se můžete těšit na zajímavý vánoční program, na scéně vystoupí mnoho různých interpretů, dále se bude konat putování v městském domě za vánoční hvězdou, jsou naplánována vystoupení pro děti i dospělé, mažoretky, folklórní soubory či dechovky.

Rovněž se můžete těšit na oblíbené koncerty, na pódiu zazpívá skupina Špunt, ADD Gospel, Travellers, Drum Kids, Šediváci, Kristián Šebek, František Nedvěd a plno revival kapel.

Letos nebude chybět ani kino, ve kterém se promítnou filmy S tebou mě baví svět, S čerty nejsou žerty, Byl jednou jeden král, Tři bratři, Pelíšky, Pupendo, Anděl páně a další.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Olomoucký kraj spustil třetí vlnu kotlíkových dotací

Třetí a možná poslední vlnu kotlíkových dotací spustil v úterý Olomoucký kraj. Příjem elektronických žádostí začal přesně v deset hodin dopoledne. V p

Post

Přerov získal dotaci na stavbu cyklopodjezdu

/ Město Přerov získalo v minulých dnech dotaci ve výši 11 milionů 340 tisíc korun na stavbu tubusu pod železniční tratí v Předmostí, jehož součástí bu

Post

Zájemci z Přerova si mohou v nemocnici nechat zdarma vyšetřit zrak

Glaukom neboli zelený zákal je druhou nejčastější příčinou slepoty na světě a v Česku postihuje až pět procent obyvatel. Glaukom obvykle nebolí ani ne

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA