KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.12.2018

Děti si v Přerově mohou užívat historický kolotoč, živý betlém i Ježíškovu dílnu

PŘEROV

Celý prosinec si můžete užívat vánoční atmosféry na náměstí T. G. Masaryka v Přerově. Každý den je tady navíc připravený zajímavý program. Na Horním náměstí se zase koná jarmark v historickém stylu.

Historický kolotoč, živý betlém i Ježíškova dílna. To všechno je letos připraveno pro děti na vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka v Přerově. Dospělí tady mohou ve stáncích nakoupit sladké i slané pamlsky, dárky, vánoční dekorace, nápoje a spoustu dalších věcí.

Na Horním náměstí můžete navštěvovat jarmark, který se koná v historickém stylu.

Téměř každý den se můžete těšit na zajímavý vánoční program, na scéně vystoupí mnoho různých interpretů, dále se bude konat putování v městském domě za vánoční hvězdou, jsou naplánována vystoupení pro děti i dospělé, mažoretky, folklórní soubory či dechovky.

Rovněž se můžete těšit na oblíbené koncerty, na pódiu zazpívá skupina Špunt, ADD Gospel, Travellers, Drum Kids, Šediváci, Kristián Šebek, František Nedvěd a plno revival kapel.

Letos nebude chybět ani kino, ve kterém se promítnou filmy S tebou mě baví svět, S čerty nejsou žerty, Byl jednou jeden král, Tři bratři, Pelíšky, Pupendo, Anděl páně a další.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Přerov čeká další uzavírka, čtvrt roku neprojedou auta ulicemi Brabansko a Za Mlýnem

Rekonstrukce kanalizačního sběrače je důvodem uzavírky krajské silnice v přerovských ulicích Brabansko a Za Mlýnem. Od pondělí 15. dubna do úterý 9. č

Post

Mobilní Rozhlas hlásí, že začíná informovat Přerovany

Od prvního dubnového dne mohou Přerované dostávat ty nejčerstvější informace přímo do svých chytrých mobilů nebo mailových schránek.

Post

Nemocnice Přerov modernizuje vybavení operačních sálů i gynekologického oddělení

Dvojici nových ultrazvukových přístrojů pro gynekologické oddělení a operační sály i dva operační stoly pro operační obory získala v uplynulých dnech

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA