AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
8.12.2018

Nová vozovka usnadní průjezd přes Lazníky

LAZNÍKY

Pohodlnější je od středy 5. prosince průjezd obcí Lazníky na Přerovsku. I díky krajské dotaci tam prošel rekonstrukcí hlavní tah ve směru na Tršice, který byl už ve špatném technickém stavu.

Cesta byla rozbitá a opravu nutně potřebovala. S výsledkem rekonstrukce jsme všichni moc spokojení,“ řekla starostka obce Lazníky Hedvika Dočkalová.

V rámci stavebních prací, které přišly na zhruba pětadvacet miliónů korun, byl opraven více než kilometr dlouhý úsek silnice. Ta po obnově podkladních vrstev dostala nový asfaltový povrch.

Průtah Lazníky je za poslední měsíc už pátou silnicí, jejíž opravu jsme zdárně dokončili. Rozhodně ale není poslední. V rekonstrukci nejhůře sjízdných krajských komunikací budeme pokračovat,“ uvedl náměstek hejtmana pro oblast dopravy Jan Zahradníček.

Na akci se finančně podílela také sama obec. Za téměř dva milióny korun nechala udělat nové obruby a opravit chodníky.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Přerov čeká další uzavírka, čtvrt roku neprojedou auta ulicemi Brabansko a Za Mlýnem

Rekonstrukce kanalizačního sběrače je důvodem uzavírky krajské silnice v přerovských ulicích Brabansko a Za Mlýnem. Od pondělí 15. dubna do úterý 9. č

Post

Mobilní Rozhlas hlásí, že začíná informovat Přerovany

Od prvního dubnového dne mohou Přerované dostávat ty nejčerstvější informace přímo do svých chytrých mobilů nebo mailových schránek.

Post

Nemocnice Přerov modernizuje vybavení operačních sálů i gynekologického oddělení

Dvojici nových ultrazvukových přístrojů pro gynekologické oddělení a operační sály i dva operační stoly pro operační obory získala v uplynulých dnech

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA