Archiv článků - SPORT

Hokej 29.2.2016

V prvním utkání Motor přejel Přerov 6:1

Od úvodních minut byl domácí celek lepším týmem a po zásluze se ve čtvrtfinálové sérii ujal vedení. Poprvé v sezoně dokázali Jihočeši Přerov porazit a to hned velkým rozdílem 6:1.

Sport 29.2.2016

V domovech pro seniory startuje velký cyklistický závod, nadšenci vyrazí z Pradědu do Prahy

Více než 250 seniorů z celé republiky se vydá 1. března na 393 kilometry dlouhou cyklistickou pouť z Pradědu do Prahy.

Hokej 18.2.2016

Zubři na Slavii nestačili

Domácí sice prohrávali již 1:4, ale nevzdali se a ještě zápas zdramatizovali. Srovnání ale už bylo nad jejich síly a soupeři podlehli 3:4.

Hokej 14.2.2016

Jestřábi v hanáckém derby rozhodli třemi brankami ve třetí třetině.

Přerovští se brzy v dvojnásobné početní výhodě dostali do vedení a to si nesli až do poslední části hry. V té se ale nejprve prosadil Cetkovský a chvíli na to Krejčík. Do prázdné branky pak přidal již svou druhou trefu v zápase Jiří Cetkovský.

Hokej 10.2.2016

Zubři zvládli ostrý duel s Benátkami a jsou krůček od play-off

Vyrovnaný duel se snažily Benátky zdramatizovat, ale nakonec se jim to po veškerém úsilí nepodařilo. Zubři nakonec zvládli důležitý duel za tři body a dotahují se na Slavii na minimální rozdíl bodů.

Hokej 31.1.2016

Přerov uspěl v Mostě a upevnil si pátou příčku

Hosté z Přerova si z Mostu odvážejí plný počet bodů, i když domácí byli jasně lepším týmem. Přerované jim vystavili lekci z produktivity.

Hokej 30.1.2016

Zubři z Přerova byli nad síly Slovanu

Ačkoli vstřelil Slovan první branku utkání, o další tři zásahy už se postarali hráči Přerova. Nic na osudu utkání nezměnilo snížení Davida Tůmy v závěru třetí třetiny, ani power-play domácích v posledních minutách zápasu.

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Hokej 16.1.2016

Přerov na čtvrtý pokus získal skalp Třebíče

Urputné klání dlouho postrádalo góly, až těsně po půli to byl Přerov, kdo otevřel skóre, jenže soupeř záhy srovnal krok a poté využil jednu z přesilovek. Třetí třetina už ale patřila jen Zubrům.

Fotbal 14.1.2016

Nejlepší mladé fotbalisty Olomouckého kraje bude vychovávat nová akademie

Nejnadanější mladé fotbalisty z Olomouce a okolí bude od příštího školního roku sdružovat nová Regionální fotbalová akademie Olomouckého kraje.

Hokej 14.1.2016

Kadaň prohrála se Zubry 3:4 v prodloužení

Hrdinou utkání byl přerovský Roman Pšurný, který nejprve minutu před koncem srovnal a v prodloužení svým třetím gólem zajistil pro hosty bod navíc.

Hokej 10.1.2016

Obrat proti Přerovu přinesl Slavii další vítězství

Hráči Přerova se v Edenu dostali v polovině zápasu už do dvoubrankového vedení, ale během pěti minut pak srovnali Šafránek s Krstevem. Hosté se dostali znovu do vedení, Slavia však dvěma brankami Bahenského a Robinsona ve třetí třetině skóre otočila.

Hokej 13.12.2015

WSM Liga: Jihlava i Kladno bez bodu, Slavia s Budějovicemi stáhly náskok

Kladno sice doma dostalo sedm branek od Litoměřic, ale po překvapivém zaváhání Jihlavy v Prostějově ale zůstávají Rytíři stále v čele ligové tabulky.

Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.

Hokej 29.11.2015

WSM Liga: Ve šlágru kola Slavia vyhrála na Kladně, Jihlava opět vyhrála

Jihlava vyhrála v Litoměřicích podesáté v řadě a drží první pozici. Slavia po výhře na Kladně je třetí, ale přiblížila se svému soupeři na druhém místě.

Hokej 22.11.2015

WSM Liga: Dukla ubránila první příčku před Kladnem

Dukla před pěti tisíci diváky porazila v krásné bitvě Motor a nadále vede tabulku ligy.

Sport 4.11.2015

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Úterní půlnoc je okamžikem spuštění registrace na jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu příštího roku po celé České republice.

Hokej 25.10.2015

WSM Liga: Zápas o vedoucí příčku vyhrál Motor, do závěsu se posunulo Kladno

Pořadí na čele WSM Liga se po tomto kole proměnilo.

Sport 19.10.2015

Čeští sudokáři slavili na 10. mistrovství světa úspěch

Chytré hlavy se setkaly v bulharské Sofii na 24. mistrovství světa v logice a na 10. mistrovství světa v luštění sudoku.

Hokej 17.10.2015

WSM Liga: Vedoucí trio Slavia, České Budějovice i Kladno bez bodu

Patnácté kolo přineslo mnoho překvapení. Nikdo z vedoucí trojky nedokázal vybojovat ani bod.