SPORT / Hokej

12.9.2014

Extraligu vyhraje Sparta, nejvíc šlapat na paty jí bude Třinec

O titulu by se mělo rozhodnout na linii hlavni město – severní Morava. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří favorizují na titul právě pražskou Spartu (kurz na vítězství 4,50) a Oceláře z Třince (5,50). Až za nimi jsou pak další tradiční adepti titulu jako Pardubice (6,00), obhájci titulu ze Zlína (7,50) nebo opět posílená Kometa (10,00). Jako největší outsidery naopak bookmakeři Unibetu vidí nováčky z Mladé Boleslavi a Olomouce (oba 51,00).

„Hokej se sice rozhoduje na ledě, ale finanční zázemí má v současnosti obrovskou váhu a tyto dva týmy – Sparta a Třinec – jsou v současnosti v Česku ekonomicky nejsilnější,” vysvětluje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Předpokládáme proto, že po dlouhé době bez úspěchu se letos budou snažit vyhrát bez ohledu na náklady. Ale samozřejmě, protože je ve hře play off, nelze vyloučit ani šance dalších týmů jako jsou Pardubice, Zlín nebo Kometa.”

V pátečním prvním kole pak Unibet předpokládá úspěch obou největších kandidátů na titul, když Sparta by měla podle kurzů porazit Plzeň (1,62 – 4,45 – 4,15) a Třinec podle bookmakerů přehraje (1,65 – 4,35 – 3,95), největším favoritem prvního kola nicméně jsou zlínští hokejisté v souboji s Mladou Boleslaví, na jejichž vítězství je vypsán kurz 1,55 (remíza 4,60, výhra hostů 4,40).

Autor / zdroj: Zdeněk Fekar

DALŠÍ ČLÁNKY

Chatař našel bezvládného cyklistu ležet na zemi

V neděli odpoledne nezvládl jízdu na elektrokole 70letý muž v katastru obce Radíkov, který se před jízdou posilnil alkoholem.

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Řidiči náklaďáků ho často sejmou. Semafor se proto bude stěhovat o metr dál

Semafor v Předmostí se téměř každý měsíc skácí k zemi poté, co o něj zavadí zadní nápravou projíždějící nákladní vozidlo.

DNES SE STALO

HISTORIE28. května 1310

princezna Eliška Přemyslovna uprchla v přestrojení za stařenu z Pražského hradu.

ZDRAVOTNICTVÍ28. května 1934

v Kanadě se narodila první paterčata, která přežila dětství.

SPORT28. května 2002

čeští fotbalisté do 21 let získali ve Švýcarsku titul mistrů Evropy.

POZVÁNKA OBRAZEM