SPORT / Florbal

27.1.2015

Muži Spartaku B za 3 body

OSTRAVA / PŘEROV

Po 7 týdenní pauze se o slovo přihlásil mužský B-tým Spartaku. I díky velkému počtu omluvenek se mohli v sestavě letos poprvé objevit junioři Haliak s Bibrem, vypomohl rovněž „áčkař“ Malina. V derby s Hranicemi se Přerovu povedla jen poslední pasáž hry a tak se body braly až za výhru s Bohumínem.

FBC Piranha Spartak Přerov B – FBŠ Teiwaz Hranice 4:8 (0:3, 2:4, 2:1)

Branky: 2x Klimecký Rad. (Dvořák, Borges), Fafílek (Klimecký Rad.), Borges (Klimecký Rad.)

Teiwaz první třetinu zcela opanoval. Byl u všeho dříve a prokazoval daleko větší jednoduchost v zakončení. Spartak se celý zápas hledal v sestavě. Hráči kolovali na různých postech a i to přispělo k jednoznačnému vítězství Hranic. Navíc utkání dohráli v bolestech. Vlček (koleno), Zbořil s Fafílkem (kotníky) a Malina (zlomená hůl).

FBC Piranha Spartak Přerov B – 1. SC Bohumín ´98 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)

Branky: 2x Klimecký Rad. (Klimecký Rob., Fafílek), Kaďorek (Haliak), Haliak (Vlček), Malina

Domácí Bohumín nastoupil v nových dresech a na 3 lajny. Potlučeným Piraním však dorazil Kaďorek. Stabilizovaly se tak útočné formace a mohlo se s chutí a velkým očekáváním vstříc pikantnímu souboji. Čekalo se všechno, ne však poklidný zápas. Již po 14 sekundách byli domácí vyloučeni za sekání – tímto byla odhalena nastolená laťka rozhodčích. Vojkůvka s Krátkým pískali vše, výhody prakticky neexistovaly – skvěle zvoleno pro tento duel. Díky čtyřem přesilovým hrám a žádnému vyloučení na straně Přerova se dostali hráči do pohody, dařilo se i technicky laděnému Haliakovi. Vymotal 2 protihráče, připravil gól Kaďorkovi a následně i on sám vymetením šibenice premiérově skóroval. Krásně se v pádu bekhendem trefil i Malina a po zodpovědném výkonu, se zcela jistým brankářem Tichým za zády, dokráčely Piraně k výhře.

Aktuálně patří „béčkařům“ 4. příčka. Je však v jejich možnostech i schopnostech se porvat o bednu. Další utkání sehrají již tuto neděli v Hranicích s předposlední Mohelnicí a suverénním lídrem z Jeseníka.

Sestava Přerova: Havlík, Tichý – Dvořák, Malina, Klimecký Rob., Vlček – Klimecký Rad., Zbořil, Borges, Bibr, Fafílek, Haliak, Kaďorek

Autor / zdroj: Daniel Šmehlík

DALŠÍ ČLÁNKY

Chatař našel bezvládného cyklistu ležet na zemi

V neděli odpoledne nezvládl jízdu na elektrokole 70letý muž v katastru obce Radíkov, který se před jízdou posilnil alkoholem.

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Řidiči náklaďáků ho často sejmou. Semafor se proto bude stěhovat o metr dál

Semafor v Předmostí se téměř každý měsíc skácí k zemi poté, co o něj zavadí zadní nápravou projíždějící nákladní vozidlo.

DNES SE STALO

HISTORIE28. května 1310

princezna Eliška Přemyslovna uprchla v přestrojení za stařenu z Pražského hradu.

ZDRAVOTNICTVÍ28. května 1934

v Kanadě se narodila první paterčata, která přežila dětství.

SPORT28. května 2002

čeští fotbalisté do 21 let získali ve Švýcarsku titul mistrů Evropy.

POZVÁNKA OBRAZEM