SPORT / Ostatní sporty

4.7.2014

Lvice Kvitová si dojde pro druhý wimbledonský triumf

Česká překážka zdolána, k wimbledonskému vítězství už chybí Petře Kvitové zdolat jen poslední schod s javorovým listem aka Eugenie Bouchardová. A podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet by se to české tenistce mělo podařit. Kvitovou totiž v sobotním finále favorizují v kurzu 1,66, zatímco vítězství kanadské komety je ohodnoceno kurzem 2,20. Jako nejpravděpodobnější pak tenisoví experti Unibetu vidí triumf Petry Kvitové ve dvou setech, když její výhra 2-0 stojí 2,70.

„Obě hráčky procházejí turnajem jako nůž máslem, nicméně Kvitová se nám zdála v posledních zápasech přeci jen trochu přesvědčivější a to především po vydřené výhře nad Venus Williamsovou. Naši bookmakeři rovněž kalkulují s tím, že se Bouchardové trochu z prvního velkého finále rozklepou kolena a zkušenosti by tak měly Petře přinést druhý titul,“ komentuje kurzy marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

V mužské části pavouka je před pátečním semifinálem jasným favoritem po vypadnutí světové jedničky Rafaela Nadala Novak Djokovič, na kterého lze u Unibetu sázet v kurzu 1,75 na celkový triumf. Ve finále by se pak podle předpokladů bookmakerů měl potkat s Rogerem Federerem, jehož šance na vítězství jsou oceněny kurzem 3,60. Naopak do kategorie překvapení by spadal úspěch dvou semifinálových noviců, Bulhara Grigora Dimitrova nebo Kanaďana Miloše Raoniče, jejichž eventuální výhra by sázkaři přinesla vítězný kurz 8,25, respektive 9,50.

Autor / zdroj: Zdeněk Fekar

DALŠÍ ČLÁNKY

Chatař našel bezvládného cyklistu ležet na zemi

V neděli odpoledne nezvládl jízdu na elektrokole 70letý muž v katastru obce Radíkov, který se před jízdou posilnil alkoholem.

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Řidiči náklaďáků ho často sejmou. Semafor se proto bude stěhovat o metr dál

Semafor v Předmostí se téměř každý měsíc skácí k zemi poté, co o něj zavadí zadní nápravou projíždějící nákladní vozidlo.

DNES SE STALO

HISTORIE28. května 1310

princezna Eliška Přemyslovna uprchla v přestrojení za stařenu z Pražského hradu.

ZDRAVOTNICTVÍ28. května 1934

v Kanadě se narodila první paterčata, která přežila dětství.

SPORT28. května 2002

čeští fotbalisté do 21 let získali ve Švýcarsku titul mistrů Evropy.

POZVÁNKA OBRAZEM